O.W. Saturn – Rowy

Rowy domki – Ośrodek Wypoczynkowy Saturn oferuje domki nad morzem. Zapraszamy na tanie wczasy w Rowach.

Nasze domki campingowe w Rowach przystosowane są do wypoczynku rodzinnego z dziećmi, położone są blisko morza, ok. 300 m od plaży, do której prowadzą ścieżki przez nadmorski sosnowy las i wydmy.

Ośrodek Wypoczynkowy Saturn w Rowach to firma rodzinna z wieloletnim stażem i prowadzona rodzinnie, w której większość z nas posiada wykształcenie pedagogiczne. W razie niepogody opiekunka prowadzi zabawy, wysłucha małych i dużych problemów oraz zadba o bezpieczeństwo Państwa pociech.

Podczas sezonu letniego jak co roku przygotowujemy moc atrakcji dla dzieci (sala zabaw i ogródek Juniora, zewnętrzny plac zabaw z trampoliną i punktami sportowymi, cyrk w naszym lesie, ciuchcia dla dzieci, noc piżamowa, kolorowy beton, balonowe show, pokazy iluzji i magii, itp.).

Na terenie ośrodka jest mały plac zabaw dla dzieci i boisko do siatkówki. Cały teren ośrodka jest ogrodzony.

Coraz więcej Polaków decyduje się na wypoczynek nad morzem, w miejscowościach turystycznych takich jak Rowy. Kiedy tylko zbliża się sezon wakacyjny to zaczynamy zastanawiać się, jak zaplanować rodzinne wakacje. Świetną opcją mogą być nasze domki w Rowach. Domek letniskowy w miejscowości nadmorskiej daje mnóstwo korzyści i ma praktycznie same zalety.

Zwłaszcza w dobie pandemii Rowy domki to wspaniały pomysł na bezpieczny wypoczynek. Nasze domki w Rowach to: nocleg z możliwością przyrządzania posiłków – gotowania, blisko do morza i wymarzonej plaży.

Wyżywienie – w odległości 200 m od naszego ośrodka znajduję się stołówka (OW Nadmorski) oferująca wyżywienie. Nasi Goście, zamawiając rezerwację mogą wykupić obiady.

Ośrodek Wypoczynkowy “Saturn”
76-212 Rowy, ul. Wczasowa 11
tel. kom. +48 601 677 704
https://saturn.tp1.pl