Hotel Grand Lubicz*****- Ustka

Ustka Hotel Grand Lubicz***** oferuje komfortowe noclegi podczas majówki nad morzem, w przepięknie urządzonych pokojach. Są one klimatyzowane i wyposażone we wszystko, co niezbędne do luksusowego wypoczynku na wczasach, wakacjach albo urlopie nad morzem. Noclegi w hotelu przy plaży uatrakcyjni pobyt w strefie Spa & Wellness lub relaks w gabinetach masażu, na basenie czy w aquaparku.

Hotel oprócz usług uzdrowiskowych, oferuje najwyższy standard wypoczynku. Obiekt położony na obszarze 2,5 ha posiada 27 458 m² łącznej powierzchni użytkowej, w całości zagospodarowanej ekskluzywnym wyposażeniem o 5-gwiazdkowym standardzie. Jest największym i najlepiej wyposażonym kompleksem tego typu na Wybrzeżu. Niewiele miejsc w tym rejonie może poszczycić się podobnym standardem.

Pięciogwiazdkowy standard i nowoczesne wyposażenie, jakim może pochwalić się niewiele hoteli w regionie.

Wraz z mocą atrakcji, to wszystko czyni z naszego obiektu idealne miejsce na wakacje z dziećmi, spotkania i imprezy biznesowe lub udany weekend w gronie znajomych i przyjaciół.

W nowoczesnej oprawie komfortowe noclegi. Nowocześnie stylizowane, ciche i klimatyzowane pokoje.

Wyposażone we wszystkie niezbędne do odpoczynku w luksusowych warunkach dodatki pokoje, to gwarancja udanego wypoczynku oraz mile spędzonych chwil podczas urlopu, wakacji lub krótkiego pobytu nad morzem.

HOTEL PRZYJAZNY RODZINIE WYGODNE POKOJE 🙂

Grand Lubicz – Uzdrowisko Ustka
76-270 Ustka, ul. Wczasowa 4
RECEPCJA
tel. +48 59 841 82 00
tel. +48 506 237 789
https://grandlubicz.tp1.pl