Hotel VICTORIA – Trójmiasto

Hotel Victoria to idealne miejsce na spędzenie urlopu na Kaszubach. Nasz Hotel zlokalizowany jest w Bolszewie, niedaleko Trójmiasta jest świetnym miejscem na odpoczynek dla całych rodzin z dziećmi. Do Państwa dyspozycji oddajemy komfortowe pokoje z wysokim standardem. Posiadamy luksusowe apartamenty, restaurację oraz sale bankietowe. Organizujemy także spotkania i konferencje w naszej sali konferencyjnej.

Na miejscu czekają na Państwa liczne atrakcje takie jak Aquapark czy Bowling Cafe, a także sala zabaw dla dzieci. Hotel Victoria położony jest około pół godziny od morza, co daje możliwość wykorzystania słonecznych dni na wycieczkę nad morze.

DLACZEGO POWINIENEŚ ODWIEDZIĆ HOTEL VICTORIA W WEJHEROWIE?

Hotel Victoria oferuje noclegi blisko Trójmiasta w atrakcyjnych cenach. Jeżeli poszukują Państwo noclegu blisko morza, ulokowanego przy trasie s6 blisko Wejherowa oraz Trójmiasta, z atrakcjami dla dzieci i możliwością relaksu w SPA lub bardziej aktywnie – to Hotel Victoria jest dla Państwa idealnym wyborem.

Hotel Victoria to idealne miejsce, by zorganizować spotkanie biznesowe, integracyjne, czy też konferencję. Nasze w pełni wyposażone sale pomieszczą nawet do 300 osób i są gotowe do organizacji spotkań.

Hotel posiada 6 sal konferencyjnych wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt konferencyjny, mogących pomieścić od 20 do 300 osób. Nasze wielofunkcyjne i przestronne sale konferencyjne i szkoleniowe możemy dopasować do charakteru Państwa spotkania.

ZORGANIZUJ RAZEM Z NAMI WESELE TWOICH MARZEŃ

Uroczystość weselna to wyjątkowe chwile, do których będą Państwo wielokrotnie wracać we wspomnieniach. Ten szczególny dzień wymaga wyjątkowej oprawy oraz dopieszczenia w najmniejszym szczególe. Z największą dbałością pomożemy zorganizować ten jeden najważniejszy dzień w Państwa życiu. Dołożymy wszelkich starań, aby Państwa przyjęcie weselne było niepowtarzalne, magiczne i pozostało w pamięci na długie lata.

Na każdym organizowanym przez nas Weselu obecny jest Kierownik Gastronomii z naszej restauracji, który czuwa nad tym, aby Państwa Wesele przebiegało zgodnie z planem.

Sala mieści się w Bolszewie, jednak Hotel Victoria także zaprasza gości na sale weselne z Wejherowa, Trójmiasta i okolic.

Zapraszamy!

Hotel i Restauracja VICTORIA
84-239 Bolszewo, ul. Zamostna 1
tel: +48 58 778 28 48
mobile: +48 504 199 065
https://victoria.tp1.pl